Ekip Kurulum Danışmanlığı

Ekip Kurulum Danışmanlığı350X250

Ekip Kurulum Danışmanlığı

İşletmelerin etkinlik ve verimliliklerinde rol alan unsurların başında insan faktörünün geldiği yadsınamaz bir gerçektir. Yine bu işletmelerin belirledikleri hedeflere ulaşmaları için bu gerçeği göz ardı edemeyecekleri de başka bir gerçektir. Aksi takdir de acı tecrübeler yaşamak kaçınılmaz olacaktır.

DemirAslan Consulting olarak, Belçika, Hollanda ve Almanya’ da (Aachen, Köln, Düsseldorf, Dortmund) faal olan işletme sahiplerine ve yöneticilerine ihtiyaç duydukları çalışma arkadaşlarının bulunmasında, talep edilmesi durumunda da ekip kurulmasında yardımcı oluyoruz.

Bu hizmetimizde aldığımız görev yetkisine göre, sizin yaptığınız planlamadan yola çıkarak eleman teminini sağlayabileceğimiz gibi işletmeniz bünyesindeki insan kaynakları birimi rolünü üstlenerek planlama aşamasından başlayarak tüm çalışmaları gerçekleştirebiliyoruz.

İşletmenizdeki ihtiyaçları analiz ediyor, işin ne olduğunu eksiksiz bir şekilde kavradıktan sonra bu işi yapacak elemanın sahip olması gereken özellikleri belirliyoruz ve ardından kaynaklarımız aracılığı ile sizin için en uygun eleman veya ekibi seçerek onayınıza sunuyoruz.

Ek olarak, Türkiye merkezli işletmelerin Batı Avrupa ülkelerinde ki faaliyetlerinde sağladığımız çalışanların istatistiklerine göre, en fazla muhasebe elemanı, tercüman, avukat ve yönetici ihtiyacı duyduklarını tecrübe ettiğimizi belirtmeliyiz. Dolayısıyla bu alanlardaki kaynaklarımızın genele göre daha yüksek potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.