Kurumsal

Biz Kim'iz?

Bizler, Belçika merkezli DemirAslan Hukuk Bürosu bünyesinde yetişmiş ve uzun yıllar bu büronun danışmanlık departmanında, Batı Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında ticari faaliyetlerde bulunan birey, kurum ve şirketlere hukuki ve sektörel danışmanlık hizmetlerinde bulunmuş, birçok ticari problemde taraf olarak tecrübe kazanmış bir ekibiz. 2011-2018 yillari arasinda sayısız yatırımcıya danışmanlık yaparak, temsil ederek, ticari faaliyetlerinin operasyonel sürecinde planlayıcı-uygulayıcı-tamamlayıcı sıfatıyla aktif rol aldik. 2019 yili itibari ile kurmus olduğumuz sirketimiz üzerinden, ticari aracilik, pazar arasirmasi, sirket kuruluş danismanligi, kurumsallaşma danismanligi, calisma ekibi kuruluş danismanligi, isçi psikolojisine bagli yönetim teknikleri ana basliklari ile hizmetlerimizi dinamik bir sekilde sürdürmekteyiz.

Tüm faaliyetlerimizi, beraber çalıştığımız hukuk büroları, muhasebe büroları ve tercümanlık büroları ile birlikte yürütmekteyiz.

Neden Biz?

Tum ihtiyaclarinizi tek bir cati altinda karsiliyoruz.

Surecleri en hizli sekilde yöneterek, sonuclandiriyoruz.

Ucretsiz on danismanlik hizmetleri sunuyor, sorularinizi cevaplıyor ve ihtiyac duydugunuz bilgileri sizler ile paylaşıyoruz.

Klasik komisyonculuğun uzaginda bir anlayis ile, ticaretiniz için saglikli ilişkilerin kurulmasi itibari aradan çekilmeyi temel prensip olarak uyguluyoruz.

Cözümünde öncülük ettiğimiz problemler ve bu problemlerin her birisi için ayrı ayrı geliştirdiğimiz tekniklerin isiginda, ticari danismanlik ve aracilik hizmetlerimizi DemirAslan Hukuk Burosu ile ortak hareket ederek 'koruma kalkanlarimiz' ile birlikte sunuyoruz.